O nás

Kto sme?

Pár riadkov o nás, aby ste vedeli, kto stojí za projektom zmeň svoje telo.

Mgr. Ján Král

Autor E-BOOKOV

Mám ukončené magisterské vysokoškolské telovýchovné vzdelanie v odbore učiteľstvo telesnej výchovy, so špecializáciou na zjazdové lyžovanie

  • 19 ročná prax v školstve
  • 15 ročná prax ako osobný tréner vo fitnescentre

Som držiteľom trénerskej licencie trénera kulturistiky a fitness II. kvalifikačného stupňa.

Posledné roky sa úspešne venujem najmä online poradenstvu ohľadom tréningu, stravy a doplnkov výživy, nakoľko o tieto moje služby je stále väčší záujem.

Medzi moje osobné najvýznamnejšie športové úspechy patrí 5 titulov majstra SR v kulturistike v najťažšej hmotnostnej kategórii (2009, 2011, 2016, 2018 a 2023 v kategórii masters) a majstra sveta (2018 WFF)

Ing. Lenka Králová

Digitálny tvorca

Mám ukončené inžinierske vysokoškolské štúdium na fakulte elektrotechniky a informatiky v odbore informatika.

Momentálne som na materskej dovolenke s dvomi dcérkami a po 3 rokoch som začala opäť trénovať. Vnímam aké je pre ženy ťažké nájsť si čas pre seba. Prišla som s myšlienkou, aby manžel vytvoril Tréning na doma pre ženy, kde budem cvičiť spolu s vami. Natočili sme plno videí, v ktorým Janko podrobne vysvetľuje všetky cviky a náš e-book mal taký úspech, že sme vytvorili ďalšie. Tréning vo Fitnescentre a aj aktuálny Bestseller E-BOOK Nešpekulujem.

Vdýchla som život tejto webstránke a všetkým e-bookom. Vytvorila som pre vás aj Fitness Denník a teším sa na ďalšie projekty, ktoré pre vás pripravujeme!