Jedálniček na chudnutie

Plány na mieru a jedálniček na chudnutie pre mužov aj ženy. Tieto plány na mieru sú šité na mieru pre mužov aj ženy všetkých výkonnostných úrovní od úplných začiatočníkov až po vrcholový šport.

Personalizované plány robím na mieru podľa toho, akú má klient predstavu, čo chce dosiahnuť, čo je jeho cieľom. Prihliadam na možnosti a požiadavky (tréning na doma vs. tréning vo fitku a ich frekvencia či objem) a prípadné zdravotné obmedzenia, či iné komplikácie.

Personalizovaný tréningový plán

Z personalizovaného tréningového plánu dokážete profitovať cca 3 mesiace. Po tomto čase sa už telo v prípade pravidelného tréningu na neho adaptuje a tak pre dosiahnutie ďalšieho výkonnostného rastu a progresu potrebuje zmenu.

Jedálniček na chudnutie a Plány na mieru. Individuálny tréningový plán

Po zakúpení tréningového plánu na mieru hneď obdržíte dotazník, ktorý vyplníte a odošlete na e-mailovú adresu: kral.jan@yahoo.com

Tréningový plán na mieru vyhotovím do dvoch týždňov po obdržaní vyplneného dotazníka.

🍏 Individuálny prístup pre optimálne výsledky

Rozumiem, že každý človek je jedinečný. Preto ponúkam aj špeciálny personalizovaný balíček, kde obdržíte – individuálne plány šité priamo vám na mieru. Zahŕňajú stravovací, tréningový a suplementačný plán. Súčasťou je aj mesačná spolupráca počas ktorej som vám k dispozícii ako online tréner, aby sme z plánov a našej spolupráce vyťažili úplné maximum. S mojimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti tréningu a výživy vás navigujem cez každý krok na ceste k vašej vytúženej transformácii.